محل تبلیغات شما

تمام کسانی که علاقه مندند کمتر از 6 ماه برای تحصیل در اتریش باید قبل از ورود به اتریش درخواست ویزا در کنسولگری یا سفارت اتریش دهند.

ویزای C: به شما این امکان را می دهد كه حداكثر 90 روز در اتریش و سایر كشورهای شنگن بمانید.

ویزای D: برای اقامت حداقل 91 روز تا حداکثر 6 ماه.

اگر قصد اقامت بیش از 6 ماه را دارید می توانید درخواست اجازه اقامت دانشجویان در اتریش (پس از ورود قانونی) کنید. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر با هیراد گلوبال در تماس باشید. اجازه اقامت برای مقاصد تحصیلی (“Aufenthaltsbewilligung – Student”) به شما اجازه می دهد بیش از 6 ماه اقامت داشته باشید.

ظرف 3 روز کاری پس از ورود به اتریش ، شما باید در دفتر ثبت نام (Meldeamt) محل اقامت خود ثبت نام کنید.

از کجا می توانم برای ویزای تحصیلی اتریش اقدام کنم؟

ویزاها فقط قبل از سفر به اتریش می توانند در مرجع نماینده صالح اتریش (سفارت ، کنسولگری) درخواست شوند. این مقام همچنین ویزا را صادر می کند. ویزا در اتریش قابل تمدید نیست!

شما می توانید پس از ورود قانونی و در زمان اقامت قانونی ، اجازه اقامت دانشجویان را در نمایندگی صلاحیت دار اتریش در کشور محل اقامت خود و یا در اداره اقامت صلاحیت دار در اتریش درخواست کنید.

شرایط اخذ ویزا / اقامت چیست؟

شما می توانید تمام اطلاعات دقیق را در وب سایت هیراد گلوبال پیدا کنید. لطفا اطلاعات را به طور کامل بخوانید! وب سایت و راهنماها لیست های مربوط به درخواست ویزا یا اجازه اقامت را ارائه می دهند. مطمئن شوید که برنامه شما کامل است. اگر مقامات اتریشی برای کسب اطلاعات بیشتر به شما مراجعه کنند ، ممکن است روند درخواست به تأخیر بیفتد.

چه موقع باید مراحل درخواست اقامت دانشجویان را شروع کنم؟ چه مدت طول می کشد تا تأیید شود؟

درخواست شما باید حداقل 3 تا 6 ماه قبل از رسیدن به مقصد در اتریش ارائه شود. لطفا توجه داشته باشید که ممکن است مجبور شوید مقدمات را به دلیل قانونی بودن احتمالی و ترجمه اسناد خود شروع به کار کنید.

شرایط مالی ویزا چیست؟

شما باید بودجه کافی مالی را برای تأمین هزینه های اقامت خود را ثابت کنید: دانش آموزان تا 24 سال باید ثابت کنند که حداقل 515،30 یورو در ماه درآمد دارند. دانشجویان 24 سال یا بالاتر مجبورند ثابت کنند که حداقل 933،06 یورو در ماه درآمد دارند [از سال 2019] – این مبالغ باید حداکثر 12 ماه ثابت باشد – مثلاً با استفاده از یک حساب پس انداز یا یک حساب بانکی (باید حساب از اتریش در دسترس باشد)؛ اعلامیه ضمانت از شخصی که در اتریش زندگی می کند. اثبات خرید چک مسافرتی به میزان لازم ؛ یا تأیید اعطای بورس / کمک هزینه. اگر هزینه های محل اقامت بیش از 294،65 یورو در ماه [از سال 2019] باشد ، باید وجوه اضافی را ثابت کنید.

اثبات معتبر درآمد شخصی برای تأمین هزینه اقامت من در اتریش که می توانم به سفارت ارائه دهم چیست؟

این اثبات ابزارهای مالی می تواند به روشهای مختلف ارائه شود ، به عنوان مثال ، یک حساب پس انداز یا سپرده در یک بانک (حساب باید از اتریش در دسترس باشد) ، نامه تضمین از شخص ساکن در اتریش یا مؤسسه مستقر در اتریش. شما ممکن است مجبور به ارائه مدرکی در مورد مبدأ بودجه خود باشید.

آیا می توانم اجازه اقامت خود را تمدید کنم؟

فقط عناوین اقامت (اجازه اقامت – Aufenthaltsbewilligung) و اجازه اسکان (Niederlassungsbewilligung) در اتریش قابل تمدید است. شما باید قبل از اتمام مجوز اصلی درخواست تمدید کنید. تا زمانی که تصمیمی در مورد تمدید اتخاذ نشود ، می توانید – حتی پس از انقضای اجازه اولیه – در اتریش اقامت داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند پذیرش ، لطفاً با کارشناسان هیراد گلوبال م کنید .

آیا گروه اوراسیا در پردازش برنامه ها کمک می کند؟

لطفا توجه داشته باشید که گروه اوراسیا نمی تواند به شما در پردازش درخواست ویزا کمک کند. ما نمی توانیم از طرف شما سؤال کنیم یا مداخله کنیم. ما فقط در مورد شرایط و مراحل ورود اطلاع می دهیم. اگر سؤال کلی در مورد روند درخواست دارید ، لطفا با ما در ارتباط باشید.

 

برای مشاوره رایگان روی این لینک کلیک کنید.

مهاجرت آسان به اروپا و امریکا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
هر چی بخوای هست پاپ موزیک - دانلود آهنگ جدید مجری پخش زنده رویداد ها آپشن خودرو | دنیای آپشن خانه ای دل طراحی گرافیک رضاگراف کسب و کار موفق سلامت